طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان یکی از آسان‌ترین راه‌هایی می‌باشد که می‌توان به کمک تکنولوژی، تمام طرح‌ها و مدل‌های مبلمانی که در انبار خود دارید را در معرض دید افراد کل کشور قرار دهید.

فرقی نمی کند که شما به تجارت چه نوع مبلمانی مشغول هستید، زیرا می‌توانید با قرار دادن مشخصات مبلمان خود در کمترین زمان مشتریان خاص خود را از هر شهری بیابید.

طراحی سایت مبلمان

استفاده از طراحی سایت مبلمان چه مزایایی دارد؟

امروزه بیشتر افراد برای پیشرفت در کارشان از تکنولوژی کمک می‌گیرند. حال اگر شما نیز می‌خواهید به کمک تکنولوژی، در تجارت خود پیشرفت کنید باید به استفاده از آن در کارهای خود بپردازید.

 • معمولا فروشگاه‌ها به دلیل کمبود فضایی که دارند نمی توانند مدل‌های زیادی از صنایعشان را به مشتریان نشان دهند که این مشکل باعث ایجاد محدودیت در کارشان می‌شود؛

  اما یکی از مزایایی که طراحی سایت مبلمان برای شما دارد این است که می‌توانید به راحتی تمام مدل‌ها و طرح‌های مبلمانتان را بدون هیچ محدودیتی در تعداد به مشتریان خود معرفی کنید.

  شما می‌توانید به سادگی عکس‌های مبلمانی که در انبار خود دارید را بر روی سایت قرار دهید و در رابطه با سبک، جنس، پارچه و دیگر جزئیات مبلمان توضیحات لازمه را ذکر کنید تا مشتریان راحت‌تر با محصولات شما آشنا شوند.

 • در فروشگاه‌هایی که به صورت سنتی کار می‌کنند، هزینه‌های بالایی صرف اجاره و یا خرید مکانی به عنوان فروشگاه و انبار می‌شود همچنین استخدام نیروهای زیادی برای کار در فروشگاه و معرفی مبلمان به مشتری‌ها نیز می‌تواند خرج سنگینی بر روی دست مدیران فروشگاه بگذارد؛

  اما استفاده از وب‌سایت طراحی شده برای مبلمان می‌تواند به شما در صرفه جویی در هزینه‌ها کمک کند. برای مثال شما می‌توانید بدون استخدام نیرویی و یا حتی بدون در اختیار گرفتن مکانی به عنوان فروشگاه تجارت خود را انجام دهید.

 • در فروش مبلمان به صورت سنتی باید قیمت مبلمان را با هر خدمتی که مشتری درنظر دارد به صورت جداگانه محاسبه شود؛ برای مثال بعضی‌ها می‌خواهند پارچه مبل عوض شود و یا ممکن است رنگ چوب مبلمان نیاز به تغییر داشته باشد؛

  اما اگر فروش مبلمان از طریق سایت انجام شود مشتری به راحتی درخواست خود را از طریق اینترنت ثبت می‌کند و به سادگی و در کسری از ثانیه هزینه تغییرات و خدمات محاسبه می‌شود و مشتری می‌تواند به راحتی و بدون نیاز به خارج شدن از منزل از طریق درگاه امن الکترونیکی هزینه‌ها را پرداخت کند.

 • فروشگاه‌های مبلمان در ساعات خاصی کار می‌کنند و در روزهای تعطیل نیز تعطیل می‌باشند و همچنین فقط می‌توانند مبلمان خود را به افرادی که در آن شهر زندگی می‌کنند معرفی کنند؛

  اما با طراحی سایت مبلمان برای فروشگاهتان می‌توانید این امکان را فراهم کنید که مشتریان در هر ساعاتی از شبانه روز و یا حتی در روز‌های تعطیل و همچنین از هر جای ایران بتوانند به سادگی از کلکسیون مبلمان شما بازدید کنند و برای خرید اقدام کنند.

 • در فروشگاه‌های سنتی ممکن است انتخاب برای مشتریان کمی سخت باشد زیرا مدل‌های مختلف از سبک‌های مختلفی در کنار یکدیگر قرار داده شده اند که ممکن است باعث سردرگمی مشتریان شود؛

  اما با طراحی سایت مبلمان شما می‌توانید به سادگی سبک‌های مختلف را طبقه بندی کنید و مدل‌های مختص هر سبک را در یک جا قرار دهید تا انتخاب از بین مدل‌ها و سبک‌ها برای مشتریان آسان‌تر شود.

 • اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال پیشرفت هستند، می‌توانید با قرار دادن قسمتی برای ارائه نظرات و پیشنهادات، ار نظرات با خبر شوید و برای پیشرفت کارتان از آنها استفاده کنید.

طراحی سایت مبلمان

در طراحی سایت مبلمان باید چه نکاتی رعایت شود؟

اگر که می‌خواهید سایت شما سایتی کاربردی باشد باید ابتدا با یک فرد حرفه‌ای در این زمینه مشورت کنید زیرا افراد باتجربه می‌توانند بهتر هدف شما را از طراحی سایت مبلمان درک کنند و قسمت‌های مورد نیاز را برای شما در وب‌سایت قرار دهند همچنین می‌توانند پیشنهادهای جالبی برای بهتر شدن کار به شما بدهند.

اما به طور کل یک وب‌سایت خوب و کارا وب‌سایتی می‌باشد که بر اساس اصول خاص خودش طراحی شده باشد. ما در زیر بعضی از اصول را بررسی کرده ایم.

یکی از مهم‌ترین اصول در طراحی سایت مبلمان قالب آن می‌باشد. قالب سایت به ظاهر آن گفته می‌شود که می‌تواند شامل رنگ، طرح‌های گرافیکی، تعداد ستون، فونت نوشته و ... باشد.

نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که قالب سایت هم به صورت آماده موجود است و هم می‌توان یک قالب منحصر به فرد برای هر وب‌سایت ساخت.

مشتریان سایت مبلمان

طراحی سایت البرز با کمک گرفتن از افراد ماهر در طراحی سایت مبلمان می‌تواند قالب سایتی طبق سلیقه شما چه به صورت آماده و چه به صورت سفارشی ارائه دهد.

اصول دیگر شامل اصول تخصصی می‌باشد که باید هنگام طراحی سایت در کد‌های نوشته شده رعایت شود ‌و البته خیلی از این نکات به زبانی که شما برای طراحی سایت انتخاب می‌کنید بستگی دارد اما اگر که طراحی سایت مبلمان خود را به فردی بسپارید که مهارت کافی در این زمینه دارد نیازی نیست نگران اصول پایه‌ای برنامه نویسی باشید زیرا طراح می‌تواند با توجه به میزان هزینه‌ای که شما برای کار در نظر دارید و همچنین هدفتان از طراحی سایت بهترین و کارا‌ترین سایت را برای شما طراحی کند.


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید