طراحی سایت اختصاصی

همانطور که از عنوان طراحی سایت اختصاصی پیداست این سایت به صورت کاملا اختصاصی برای کسب و کار شما و بر اساس خواسته و نیاز شما طراحی می گردد. اگر برای کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت اختصاصی کنید می‌توانید تمامی مراحل سایت از گرافیک گرفته تا پیاده سازی را زیر نظر داشته و ایده‌های خود را در آن اعمال کنید.

طراحی سایت اختصاصی

سایت اختصاصی و فضای آن کاملا متناسب با کسب و کار شما طراحی می‌گردد و بر این اساس می‌‌توانید افراد بیشتری را جذب کرده و تعداد مشتری‌‌های خود را افزایش دهید. طراحی سایت اختصاصی کاری نیست که یک یا دو نفر از عهده‌‌ی انجام آن بربیایند و نیاز به وجود یک تیم متخصص و کارآمد دارد از این رو یک سایت اختصاصی به مدد طراحان متخصصی که پشت سر خویش دارد از استخوان بندی و کیفیت بالایی برخوردار است.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

به طور کلی داشتن یک سایت می‌تواند در رونق کسب و کار نقش بسیار زیادی داشته باشد. حال اگر این سایت به صورت اختصاصی و تنها برای خود شما طراحی شده باشد بی‌شک تاثیر بیشتری در بهبود روند کار شما خواهد داشت. مزایای طراحی سایت اختصاصی برای رونق کسب وکار را نمی‌‌توان در چند کلمه خلاصه کرد اما در ادامه سعی شده است برخی از این مزایا بیان شود پس با ما همراه شوید.

طراحی سایت اختصاصی

آشنایی هرچه بیشتر مشتریان با کسب و کار

از آنجا یک سایت اختصاصی به صورت 99 درصدی بر اساس خواست کارفرما طراحی می‌‌شود بنابراین طراحی سایت اختصاصی می‌‌تواند گامی در راستای انعکاس نظرات، سلیقه و هدف شما در کسب و کارتان باشد. هنگامی که یک مخاطب به سایتی اختصاصی مراجعه می‌کند با فضایی مواجه می‌‌گردد که کاملا همسو با کسب و کار و خدماتی که می‌‌خواهد معرفی کند طراحی شده. همچنین به نوعی شخصیت و میزان تبحر صاحب سایت را نشان می‌دهد بنابراین مخاطب با اطمینان و علاقه‌‌ی بیشتری مطالب سایت را بررسی کرده و در نهایت بیشتر مجاب می‌‌شود که از محصول یا خدماتی که در سایت اختصاصی ارائه شده است استفاده کند.

ارجاع سریع و راحت

یکی از نکات منفی سایت‌‌هایی که با استفاده از نرم افزارهای سایت ساز طراحی می‌‌شوند قالب بندی و شکل یکسان آنهاست. شاید ساخت این نوع سایت‌‌ها ارزانتر باشد اما محدودیت های بسیاری دارد و شکل و گرافیک و مسائل دیگر دارای چارچوب ثابت و از پیش تعیین شده‌‌ای می‌باشد از این رو سایت‌‌های غیر اختصاصی اکثرا شبیه به هم هستند و این موضوع شاید برای مراجعین به سایت گیج کننده و کسل کننده باشد. اما با طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارتان به صورت واضح و شفاف و البته کاملا متمایز می‌‌توانید خدمات و یا محصول خود را معرفی کرده و به این ترتیب هنگامی که شخصی به سایت شما وارد می‌‌شود کاملا متوجه می-شود که کار شما چیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد. ضمن اینکه در این حالت ارجاع سایت نیز راحت‌‌تر است و هرکسی می‌تواند به راحتی سایت شما را به دیگران پیشنهاد بدهد. حتی اگر آدرس سایت را نیز نداشته باشد بر اساس ساختار متفاوتی که دارد می‌‌تواند آن را به راحتی بیابد.

بازگشت هزینه‌‌ها

ممکن است صاحبان مشاغل هنگامی که قصد طراحی سایت برای معرفی حرفه‌‌ی خود را دارند به این فکر کنند که هزینه‌‌ی طراحی سایت اختصاصی خیلی بیشتر از سایت‌‌های معمولی تمام می‌‌شود. بله حق با شماست شاید بتوان تنها ایراد طراحی سایت اختصاصی را قیمت بالای آن دانست اما این قیمت بالا بی دلیل نیست و قطعا بازگشت دارد. قیمت بالای ساخت آن نیز به دلیل تعدد نیروهای لازم برای طراحی سایت اختصاصی است. اما در واقع طراحی سایت اختصاصی به نوعی سرمایه گذاری به شمار می‌‌رود زیرا با یک طراحی فوق‌‌العاده و جذاب ویژه‌‌ی هر شغلی می‌‌توان در مدت زمان کوتاهی آمار مشتریان را بالا برده و هزینه‌‌ی صرف شده برای سایت و یاحتی خیلی بیشتر از آن را بدست آورد.

طراحی سایت اختصاصی

رونق کسب و کار

ممکن است با خود بگویید که امروزه با وجود نرم افزارهای سایت ساز و یا مدیریت محتوا نیازی نیست که هزینه‌‌ی زیادی برای طراحی سایت اختصاصی پرداخت شود. اما در واقع چنین نیست. برنامه‌‌های سایت ساز و ارزان تنها زمانی به کار شما می‌‌آیند که انتظار زیادی از سایت نداشته باشید و یا شغل شما به گونه‌‌ای باشد که نیاز چندانی به فضای تخصصی نداشته باشد در غیر اینصورت تنها طراحی سایت اختصاصی می‌‌تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند. اکثر مشاغل پردرآمد و شرکت‌‌های بزرگ و موفق از سایت اختصاصی استفاده می-کنند. زیرا با وجود داشتن یک سایت تخصصی مخاطبان به صورت کامل با حیطه‌‌ی فعالیت و محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما آشنا شده و انتخاب و خرید محصولات برای آنها راحت‌‌تر می‌‌شود.

افتتاح یک شعبه‌‌ی و بیست و چهار ساعته از کسب و کار

هنگامی که اقدام به طراحی سایت اختصاصی برای شرکت و حرفه‌‌ی خود می‌‌کنید تمامی آپشن‌‌ها و چهارچوب آن طبق نظر شما طراحی می‌شود. حتی رنگ زمینه و تم سایت نیز بنابر سلیقه و پیشنهاد خود شخص خواهد بود و به این ترتیب چنین است که شما یک شعبه‌‌ی دیگر از کارتان در اینترنت دارید به نحوی که کاملا بر اساس خواسته‌‌ها و سلیقه‌‌ی شما راه اندازی شده است. چنین است که گویا مکان دیگری برای حرفه‌‌ی خود در اختیار دارید و آنجا را کاملا با نظر خود چیده‌‌اید با این تفاوت که این شعبه از کسب و کار شما تعطیلی ندارد و 24 ساعته است و به این ترتیب در تمامی ساعات شبانه روز می‌توانید پاسخگوی متقاضیان باشید. همین بیست و چهار ساعته بودن به منزله‌‌ی افزایش تعداد مشتریان می‌‌باشد.

همراهی طراحان

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت اختصاصی پشتیبانی طراحان سایت می‌‌باشد. هنگامی شما سفارش یک سایت اختصاصی می‌دهید تیم طراح سایت در کنار شما خواهد بود. چنان چه نیاز به تغییر محتوا داشته باشید و یا بخواهید تغییراتی در فضای وبسایت ایجاد کنید اگر این تغییرات به گونه‌‌ای باشد که خودتان از پس آن بر نیایید تیم طراح سایت در کنار شما خواهد بود. متخصصانی که در امر طراحی سایت‌‌های اختصاصی فعال هستند می‌‌توانند به راحتی هر آنچه شما می‌خواهید اضافه یا کم شود برای شما تغییر دهند.

سایت اختصاصی

سئو بهتر

بهینه سازی برای جستجوی بهتر در موتور های جستجوی گوگل یا همان سئو سایت در یک وبسایت اختصاصی خیلی پیشرفته‌‌تر است. به عبارت دیگر هنگامی که برای کسب و کار خود یک وبسایت اختصاصی راه اندازی می‌‌کنید سئو سایت نیز بالاتر می‌‌رود و همین امر بازدید کنندگان از سایت شما را افزایش می‌‌دهد. طبیعتا هر چه بازدید کنندگان سایت افزایش یابد مشتریان کسب و کار و در نتیجه درآمد نیز افزایش می‌‌یابد. به جرات می‌‌توان گفت برای برخی مشاغل بزرگ و خاص تنها راه پیشرفت طراحی سایت اختصاصی است و سایت‌‌های قالب بندی شده پاسخگو نیستند.

نتیجه‌‌گیری

بر اساس مطالب ذکر شده می‌‌توان نتیجه گرفت که صاحبان کلیه ی مشاغل و حرفه‌‌ها برای تبلیغ بهتر و رونق کسب و کارشان باید حتما به فکر طراحی سایت اختصاصی متناسب با خواسته و شغل خود باشند. این کار از جهات بسیاری به نفع آنها خواهد شد. یک سایت اختصاصی کاملا بر اساس سلیقه و اهداف کاری سفارش دهنده طراحی می‌شود و یک تیم متخصص پشت سر آن قرار دارد بنابراین می‌‌تواند تا حد زیادی کسب و کار مورد نظر را به مراجعه کنندگان معرفی کند. در صورتی که طراحی سایت جذاب و محتواهای آن نیز عامه پسند باشد قطعا روز به روز شمار مراجعین به سایت و به تبع شمار مشتریان و متقاضیان خرید محصول یا خدمات ارائه شده در سایت افزایش می‌‌یابد و همین امر به رونق کسب و کار منجر می‌‌شود.


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید