بلاگ سایت - صفحه 2 - مقالات از 11 تا 20

- صفحه 2 - مقالات از 11 تا 20مقالات را پیدا کنید. باهمه کلمات. با عبارت دقیق. با حداقل یکی از کلمات. بدون کلمات. جایی که کلمات من قرار دارند. هر جا در مقاله. در عنوان مقاله. بازگرداندن مقاله‌های نوشته ...

طراحی وب واکنشی Responsive Web Design بخش اول: مفاهیم

یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 09:00

این روزها استفاده از موبایل ، تبلت و یا سایر تجهیزات همراه برای مرور و مشاهده صفحات وب سایت ها بسیار همه گیر شده است و اکثر طراحان وب برای طراحی سایتهایشان نیز تمایل دارند تا وب سایت هایی که طراحی میکنند در انواع تبلت ، موبایل و یا وسایل دیگر قابل مشاهده و استفاده باشد.

مقدمه ای بر طراحی سایت

شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 18:00

برای یادگیری HTML به چه چیزهایی نیاز دارید :تمامی این عناصر(elements) که در بخش قبل ذکر شد می توان همگی یا تک تک آنها را در میان کدهای html بکار برد.

هدف از ساخت وب سایت چیست

شنبه 2 اسفند 1399 ساعت 09:00

قبل از هر کاري شما بايد هدف مشخصي داشته باشيد تا مصمم تر آن را دنبال کنيد، پس براي ساختن يک وب سايت هم هدف از ساخت آنرا مشخص کنيد.

تاریخچه مختصری از جاوا اسکریپت

جمعه 1 اسفند 1399 ساعت 18:00

جاوااسکریپت مسلّماً یکی از مهم‌ترین زبان‌های روز دنیاست. پیشرفت وب و جاوااسکریپت به جایی رسیده است که هرگز تصوّر نمی‌شد. ما در این مطلب به صورت خلاصه تاریخچه‌ی کوتاه جاوااسکریپت را بررسی می‌کنیم و می‌بینیم که چگونه پیشرفت کرد و به این‌جا رسید.

به عنوان یک طراح ، شکست بخش ضرروی موفقیت است

جمعه 1 اسفند 1399 ساعت 09:00

همه ما به طریقی ، یکبار یا به دفعات زیاد شکست خورده ایم ، شما در حال کار بر روی یک پروژه هستید و مهم نیست که برای انجام یک پروژه چقدر تلاش میکنید . در هر صورت شما نمی توانید آن کار را به درستی انجام دهید . خوب بارها این موضوع برای همه ما اتفاق افتاده است . رنگ ها اشتباه انتخاب شده اند ، نوع ها انتخابی نامناسب بوده اند ، یا ترکیب کلی زشت شده بود . این مثال ها فقط مقدار کمی از اتفاقاهای بوده که حتما برای شما افتاده و شما آن را به عنوان شکست به حساب آورده اید . البته همه ، گاهی اوقات کارهای لوکسی در داخل فولدر های خود که در درایوهای کامپیوتری پنهان کرده ، دارند که چشم هیچ کسی به آنها نیفتاده است .

۱۵ نکته برای ارتقای سایت در نتایج موتورهای جستجو

پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 18:00

برای فعالیت در اینترنت باید میزان کلیک خور بودن یا همان CTR سایت خود را افزایش دهید و این مسئله به‌مرورزمان با افزایش کلیک کاربران روی سایت شما اتفاق می‌افتد. در مقالۀ « ۷ راه‌حل برای افزایش CTR شما در موتورهای جستجو » به‌صورت کامل و مفصل از پایه به این مسئله پرداخته شد.

شش مرحله تماس با مشتریان بالقوه

پنج شنبه 30 بهمن 1399 ساعت 09:00

ابتدا هدف خود را از برقراری تماس با مخاطب تعیین کنید: بدانید که به دنبال چه چیزی هستید؟ چه اطلاعاتی می خواهید؟ و چه اطلاعاتی باید بدهید؟ می توانید این اهداف را مدنظر داشته باشید:

بازاریابی ربایشی چیست؟

چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 18:00

بازاریابی ربایشی به نوعی از بازاریابی گفته میشود که در آن مشتری ها به دنبال شما هستند و شما را پیدا میکنند.

چک لیست تهیه یک برنامه ASP.NET

چهارشنبه 29 بهمن 1399 ساعت 09:00

از سیستم minification و bundling، برای یکی سازی اسکریپت‌ها و CSSهای برنامه استفاده شود. قسمت custom errors فایل web.config برنامه به نحو صحیحی مقدار دهی شود. تمام فرم‌های عمومی برنامه باید captcha داشته باشند.

رازهای لایه بندی صفحه بدون استفاده از Float،در طراحی سایت

سه شنبه 28 بهمن 1399 ساعت 18:00

اگر مدتیست که طراحی وب انجام میدهید، یقینا با خاصیت float در CSS آشنایی دارید، از زمانی که قاعده ی کلی استفاده نکردن از table در طراحی به وجود آمد، طراحی صفحه توسط float به سرعت جای آن را گرفت و در تمام طرح ها از float استفاده میشد، اما آیا این کار درستی است ؟ آیا بهترین راه استفاده از طراحی float است ؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

در صفحه تماس با ما
با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید