طراحی سایت

طراحی سایت راه حلی کارآمد برای رونق بخشیدن و معرفی کسب و کار شما به کل دنیا می‌باشد. امروزه به دلیل ارزان بودن اینترنت و آسان‌تر شدن کارها و تصمیم گیری‌ها با استفاده از اینترنت، افراد زیادی هستند که می‌خواهند خدمات خود را از طریق دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک به مشتریان خود ارائه دهند.

طراحی سایت

طراحی سایت راه حلی کارآمد و خلاقانه برای رونق بخشیدن و معرفی کسب و کار شما به کل دنیا می‌باشد. طراحی سایت می‌تواند بسته به نیاز و خواسته مشتری به زبان‌های مختلفی نوشته شود. امروزه به دلیل ارزان بودن اینترنت و آسان‌تر شدن کارها و تصمیم گیری‌ها با استفاده از اینترنت، افراد زیادی هستند که می‌خواهند خدمات خود را از طریق دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک به مشتریان خود ارائه دهند و بهترین پیشنهاد برای این دسته از افراد ساخت وب‌سایت می‌باشد.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به معنای نوشتن کدهایی به منظور ساخت یک وب‌سایت می‌باشد. طراحی سایت از دو قسمت فرانت اند (front end) و بک اند (back end) ساخته می‌شود که هر کدام از این قسمت‌ها زبان برنامه‌نویسی مخصوص به خودشان را دارند. منظور از قسمت فرانت اند، قسمت ظاهری و قالب سایت می‌باشد که معمولا با زبان هایی مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت و... نوشته می‌شود؛ در قسمت بک اند که باعث ساخته شدن قسمت‌های پویای سایت می‌شود نیز از زبان های PHP، Paython، Asp.net، javaEE و... استفاده می‌شود.

بعضی از وب‌سایت‌ها نیز توسط CMS‌هایی تولید می‌شوند که خصوصیات سایت‌های طراحی شده را دارند با این تفاوت که چون به صورت آماده هستند به زمان بسیار کمتری برای راه اندازی نیاز دارند. البته قبل از طراحی سایت اینترنتی می‌بایست به نکات مهمی اشاره کرد که یکی از این نکات هدف از ساخت سایت می‌باشد.

زبان‌های برنامه‌نویسی ذکر شده هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند پس بهتر است قبل از شروع به طراحی سایت ، هدف سایت را مشخص کرد تا بتوان متناسب‌ترین و کاربردی‌ترین زبان برنامه‌نویسی را برای طراحی سایت انتخاب کرد.

وب‌سایت را می‌توان برای هر نوع کسب و کار و تجارتی طراحی کرد مانند طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت مبلمان ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت اختصاصی و...

البته وب‌سایت فقط برای مقاصد تجاری نمی‌باشد و شما می‌توانید حتی برای طراحی سایت‌های علمی، آموزشی و... نیز اقدام کنید و اطلاعات مفید و تجارب خود را با افراد دیگر در نیای اینترنت به اشتراک بگذارید.

زبان طراحی سایت

طراحی سایت خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در طراحی سایت همانطور که گفته شده از زبان‌های متفاوتی می‌توان استفاده کرد پس اگر که می‌خواهید طراحی سایت اختصاصی داشته باشید می‌بایست این کار را به فردی حرفه‌ای بسپارید تا مناسب ترین طراحی ظاهری و همچنین طراحی پویا را برای شما انجام دهد. منظور از طراحی پویا طراحی سمت سرور می‌باشد که اگر به درستی انجام نشود در کارکرد و خدماتی که سایت شما ارائه می‌دهد اختلال ایجاد میکند.

از خصوصیاتی که یک طراحی سایت خوب باید دارا باشد ریسپانسیو بودن می‌باشد. ریسپانسیو بودن طراحی سایت به این معنا می‌باشد که در صورتیکه فردی بخواهد از طریق گوشی‌های هوشمند و یا تبلت، وب‌سایت شما را چک کند، صفحات سایت به درستی نمایش داده شوند. ریسپانسیو بودن از طریق رعایت بعضی نکات هنگام نوشتن کدهای مرتبط با ظاهر سایت به وجود می‌آید. از آنجایی که امروزه کمتر کسی برای جستجو در اینترنت به سراغ کامپیوتر‌های شخصی می‌رود، پس این نکته برای کسب اعتبار بین بازدیدکنندگان نقش حیاتی دارد.

خصوصیت دیگر یک طراحی خوب سئو بودن سایت می‌باشد. هیچکس نمی‌تواند آدرس اینترنتی سایت‌ها را حفظ کند و موقع نیاز از طریق آدرس‌ها وارد سایت‌ها شود. معمولا افراد با نوشتن متنی در نوار جستجو، موارد را جستجو می‌کنند. اگر که می‌خواهید سایت شما از آن لینک هایی باشد که در صفحه نتایج موتور جستجو به مشتری پیشنهاد می‌شود پس می‌بایست بر روی سئو سایتتان کار کنید. سئو یکسری نکات می‌باشد که هنگام نوشتن محتوا لازمه در سایت رعایت شود.

طراحی سایت

اگر که به دنبال طراحی سایت عالی می‌باشید می‌بایست از افراد حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

طراحی سایت البرز با استخدام افراد متخصص در زمینه طراحی سایت و آموزش طراحی سایت به افراد باتجربه می‌تواند در کمترین زمان، مناسب ترین وب‌سایت‌ها را مطابق خواسته شما با مقرون به صرفه ترین هزینه در اختیارتان قرار دهد.


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید