رپورتاژ آگهی - روشی جدید برای تبلیغات شما

رپورتاژ آگهی، یکی از جدیدترین شیوه‌های تبلیغات می‌باشد. همه‌ی افراد با مزایای تبلیغات برای کالا و خدمات آشنا هستند. امروزه که تمام کارها به کمک تکنولوژی به آسانی انجام می‌شود، باید راهی برای تبلیغات دیجیتال نیز باشد. رپورتاژ آگهی، که یکی از راه‌های تبلیغات دیجیتال می‌باشد.

این قابلیت را به شما می‌دهد تا با هزینه‌ای مناسب نسبت به بقیه روش‌های تبلیغات، در کمترین زمان بتوانید در وب‌سایتتان به سادگی هم تبلیغات لازمه را انجام دهید و هم سئو سایتتان را بالا ببرید.

رپورتاژ آگهی - روشی جدید برای تبلیغات شما

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی به متنی تبلیغاتی می‌گویند که می‌بایست توسط فردی که با اصول سئو آشنا باشد نوشته شود تا علاوه بر تبلیغی جذاب و کارا که مشتریان زیادی را برای سایت شما جذب می‌کند، باعث بالا رفتن سطح سئوی سایتتان هم شود که آن نیز در آخر به بهتر شدن رتبه‌ی سایت و بالا رفتن بازدیدکنندگان سایت کمک می‌کند.

البته این سبک از تبلیغات مختص متن نمی‌باشد و شما می‌توانید با طراحی یک عکس مناسب و یا قرار دادن متنی تبلیغاتی بر روی عکس و طراحی عکس نوشته‌ای جذاب به سادگی رپورتاژ آگهی خود را بسازید.

تاثیرات رپورتاژ آگهی بر سئوی سایت

امروزه در تجارت الکترونیک فقط تبلیغات نمی‌توانند به بیشتر شدن مشتریان شما کمک کنند بلکه شما می‌بایست در ابتدا راهی پیدا کنید که مشتریان به وب‌سایت شما راه پیدا کنند تا تبلیغات را بخوانند و تحت تاثیر قرار بگیرند.

شما می‌توانید به کمک اصول سئو، سایت خود را در صفحه‌ی اول نتایج موتور جستجو بیاورید تا مشتریان راحت تر به بازدید از سایت شما بپردازند. حال رپورتاژ آگهی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا علاوه بر تبلیغات کالا و یا خدمات خود، سئوی سایتتان بالا رفته و مشتریان بیشتری جذب سایتتان شوند.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

رپورتاژ آگهی متنی است که معمولا شامل 130 تا 170 کلمه می‌باشد. این متن که می‌بایست به گونه‌ای نوشته شود که خواننده را برای استفاده از خدمات و یا سفارش کالا ترغیب کند، باید حاوی عنوانی جذاب، که شامل کلمه کلیدی است، باشد.

این متن می‌بایست همانند تمام متن‌هایی که اصول سئو در آن رعایت شده، حاوی تعداد مشخصی از کلمه کلیدی باشد و با خلاصه‌ای مفید از کل محتوا شروع شود و سپس با نوشتن آگهی تبلیغات ادامه پیدا کند.

خرید رپورتاژ آگهی

در نوشتن رپورتاژ آگهی باید نکاتی را رعایت کرد تا هم جذابیت خود را از دست ندهد و هم سطح سئوی بالایی داشته باشد. ما در زیر برخی از این نکات را برای شما بیان کرده ایم.

  • از نوشتن متن‌های کپی و تکراری خودداری کنید زیرا متنی تکراری جذابیتی برای خواننده ندارد و احساس بدی را در خواننده ایجاد می‌کند و همچنین باعث پایین آمدن سطح سئوی سایت شما می‌شود.

  • برای جلب مشتری می‌بایست مزایایی که خدمات و یا کالای شما دارند را نسبت به بقیه خدمات بیان کنید تا در مشتری وسوسه‌ای برای خرید ایجاد شود.

  • در نوشتن تبلیغاتتان به هیچ عنوان تعاریف اغراق آمیزی را در رابطه با کالایتان ننویسید زیرا در این صورت مشتری نمی‌تواند در ابتدا به تبلیغات و سپس به محصولتان اعتماد کند.

  • سبک نوشتن جملات تبلیغاتی با جملات دیگر متفاوت است؛ پس بهتر است هنگام نوشتن، سبک تبلیغاتی را حفظ کنید تا بتوانید حس هیجان را در مشتری ایجاد کنید و سپس مشتری را برای درخواست محصولتان راضی کنید.

  • هنگام نوشتن آگهی، با رعایت و آوردن نکات و جزئیات ریزکار در نوشته، هر جمله را به گونه‌ای بنویسید که خواننده برای خواندن ادامه‌ی مطلب تشویق شود و جذابیت زیادی برایش داشته باشد.

قیمت رپورتاژ آگهی

آیا رپورتاژ آگهی ارزان، کاربرد لازمه را دارد؟

از قدیم گفته‌اند هیچ ارزانی بی حکمت نمی‌باشد. این مثل برای رپورتاژ آگهی نیز صادق است. رپورتاژ آگهی ارزان و یا رپورتاژ آگهی رایگان به صورتی نوشته شده‌اند که ممکن است اصول سئویی لازمه در آن رعایت نشده باشد و فقط متن تبلیغاتی ساده‌ای باشد. پس اگر که می‌خواهید رپورتاژی کاربردی داشته باشید می‌بایست این کار را به فردی حرفه‌ای بسپارید تا علاوه بر جذب مشتری، سئوی سایتتان را نیز بالا ببرید. البته در صورتیکه نوشتن رپورتاژ خود را به فردی متخصص و حرفه‌ای بسپارید می‌توانید رپورتاژ ارزان و مقرون به صرفه‌ای را برای سایتتان درخواست دهید؛ همچنین شما می‌توانید با خرید پکیج رپورتاژ آگهی هزینه‌ی بسیار مناسب‌تری را برای خرید رپورتاژ آگهی پرداخت کنید.

طراحی سایت البرز با کمک گرفتن از افراد ماهر و با تجربه در زمینه‌ی تبلیغات و رپورتاژ آگهی، بهترین تبلیغات را با مناسب ترین هزینه‌ها، در کمترین زمان در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین نیرو‌های ما با طراحی پکیج رپورتاژ آگهی سعی دارند مقرون به صرفه ترین هزینه‌ها را در اختیار شما قرار دهند.


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید