خرید سایت فروشگاهی ارزان

خرید سایت فروشگاهی ارزان و یا خرید سایت فروشگاهی مانند یک کاتالوگ و یا بروشور معرف محصولات و خدمات شما خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به صورت مجازی محصولات را معرفی نمود.

شما با استفاده از سایت فروشگاهی به افزایش درآمد و معرفی خدمات و محصولات خود کمک خواهید کرد زیرا با استفاده از سایت فروشگاهی می‌توانید به افزایش مشتری و فروش خود کمک کنید.

خرید سایت فروشگاهی ارزان

جهت خرید سایت با ما همراه باشید.

فروش به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان کافی نیست، امروزه مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در دنیای اینترنت و مجازی نیز حضور فعال داشته باشند. علت این امر این است که امروزه بیش از 60 درصد از افراد محصولات و خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند.

حضور مشاغل در شبکه‌های اجتماعی برای معرفی محصولات و ... کافی نیست لذا داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کارتان علاوه بر اینکه در شناساندن برند و جذب مشتری کمک کننده است، و موجب ایجاد اعتبار و بالابردن ارزش بیزینس شما خواهد شد. گاها طراحی سایت اختصاصی هزینه بر است و به زمان بیشتری برای طراحی آن نیاز است و برای کسب و کارهایی که نیاز فوری به یک سایت دارند مناسب نیست. در این مواقع می‌توان از سایت های آماده متناسب با نیازهای کسب و کارتان استفاده نمایید.

خرید سایت فروشگاهی ارزان

اتصال سایت فروشگاهی به پیج اینستاگرام شماامروزه دیگه تقریبا همه کسب و کار ها پیج اینستاگرام دارن ، تو سایت های فروشگاهی حرفه ای ما قابلیت اتصال خودکار به پیج اینستاگرام رو هم قرار دادیم تا به راحتی با یک کلیک محصول یا محتواتون رو داخل اینستاگرام هم منتشر کنید. در این حالت شما علاوه بر جذب مشتری از سایت فروشگاهیتون ، از طریق پیج فروشگاهی اینستاگرامتون هم کسب درآمد دارید و نیازی نیست که چندبار محتوا برای سایت و پیج تون ایجاد کنید.با این قابلیت شما هم در طراحی سایت فروشگاهیتون راحت هستید و هم به مدیریت اینستاگرامتون هم میرسید.

مزایای خرید سایت فروشگاهی ارزان

  • جذب مشتریان بیشتر
  • کاهش هزینه‌های رفت و آمد برای کاربران
  • شناخت هرچه بیشتر برند به مشتریان و افزایش قدرت برند
  • فعال بودن فروشگاه در ساعات مختلف روز و عدم محدودیت در زمان و روزهای هفته
  • ارائه‌ی خدمات و محصولات به شهرهای مختلف یک کشور و همچنین محدوده‌های وسیع‌تر
  • در دسترس بودن اطلاعات کاملِ محصولات برای مشتریان و تسهیل انتخاب محصولات برای آنها
  • کاهش هزینه‌های مختلف مانند اجاره یا خرید محل و انبار و ... برای صاحب کسب و کار و مقرون به صرفه بودن آن

با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید