مزایای خرید وب سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت شرکتی ابزاری قدرتمند برای بازاریابی است. خرید وب سایت شرکتی خوب برای کسب و کار می‌‌تواند به خوبی شما را در بازار رقابت نگه داشته و به شما در پیشبرد اهدافی که در زمینه‌‌ی کاری دارید کمک کند. همچنین داشتن وب سایت شرکتی می‌‌تواند تصویر کمپانی شما را بهبود بخشیده و آن را به دنیای بزرگتری معرفی کند حتی اگر شرکت شما یک شرکت کوچک باشد.

مزایای خرید وب سایت شرکتی

از جمله مزایای  خرید سایت شرکتی می‌توان به افزایش قدرت رهبری و چشم انداز بیشتر ، افزایش فروش ، درخشش بیشتر نام تجاری و حرفه‌ای و بهبود خدمات مشتریان اشاره نمود. اما شگفت آور است که طبق مطالعات انجام شده با وجود تمام مزایای خرید وب سایت شرکتی بیش از 50 درصد شرکت‌ها و کسب و کارها به ویژه شرکت‌های کوچک وب سایت ندارند.

مزایای خرید سایت شرکتی ارزان

در ادامه 18 مورد از مزایای داشتن یک وب سایت شرکتی بیان می‌‌‌شود. مزایایی که شاید تا کنون به آنها فکر نکرده باشید. شاید با خواندن این محتوا تصمیم بگیرید که شما نیز برای شرکت خود طراحی سایت را انجام دهید.

بهبود اثر بخشی تبلیغات شما

داشتن یک وب سایت شرکتی و قرار دادن آدرس آن در تمام مطالب تبلیغی به شما کمک می‌کند که مواجهه بیشتری داشته باشید و بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا ابتدا سایت شما را برای بدست آوردن اطلاعات مد نظر خود بررسی کنند و در نتیجه بیشتر با شرکت شما و فعالیت‌‌‌های آن آشنا شوند.

صرفه جویی در هزینه‌‌‌ی چاپ و توزیع

یکی از مزایای خرید وب سایت شرکتی صرفه‌‌‌جویی در هزینه‌‌‌هاست. در واقع یک وب سایت می‌‌‌تواند به عنوان بروشور یا کاتالوگ آنلاین شما باشد و منعکس کننده‌‌‌ی محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شما باشد. و البته هر زمان که بخواهید می‌توانید مطالب بروشور را به روز رسانی کنید و تغییر دهید و دیگر نیازی به چاپ تراکت‌های تبلیغاتی زیاد ندارید. اگر شما یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) را به کار ببرید، می‌توانید تغییرات را سریع و بدون هزینه انجام دهید.

دسترسی آسان به مشتریان جدید

یکی دیگر از مزایای خرید وب سایت شرکتی دسترسی به مشتریان جدید است. شما می‌‌‌توانید از مشتریان فعلی خود بخواهید آدرس وب سایت شما را به دوستان و آشنایان خود ارسال کنند. بی شک مخاطبان جدیدی به وب سایت شما افزوده می‌‌‌شود.

آسان برای استفاده و بروزرسانی

اگر وب سایت شرکتی شما به درستی نگهداری شود همیشه به روز و در حال جریان است. در هر زمان و با هر کامپیوتری که در اختیار داشته باشید می‌‌‌توانید مطالب را حذف یا اضافه کرده و تغییرات را اعمال کنید. تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید.

بهبود بهره‌‌‌وری

یک وب سایت بهره وری شرکت شما را افزایش می‌دهد زیرا زمان کمتری برای توضیح جزئیات محصول یا خدمات به مشتریان صرف می‌شود، چون این اطلاعات 24 ساعته در وب سایت شما در دسترس است.

مشتریان خود را آموزش دهید

با داشتن یک وب سایت شرکتی می‌‌‌توانید مشتریان خود را آموزش دهید. وب سایت شما می‌تواند مشاوره رایگان درباره‌ی خدمات و محصولات شرکت شما ارائه دهد. این اطلاعات می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

خرید وب سایت شرکتی

گسترش بازار

با استفاده از اینترنت و داشتن یک وب سایت شرکتی می‌‌‌توانید موانع جغرافیایی را کنار زده و بازار خود را به کل جهان گسترش دهید. در واقع با استفاده از وب سایت هر شخصی در دنیا که به اینترنت دسترسی دارد می‌تواند یک مشتری بالقوه برای شما باشد. ارائه خدمات و فروش محصولات به صورت آنلاین ارزان‌‌‌تر و آسان‌‌‌تر برای صاحبان مشاغل و مشتریان است.

گسترش حوزه‌‌‌ی دسترسی

با خرید وب سایت شرکتی دسترسی به خود را از چهار چوب آجری و فیزیکی شرکت فراتر برده و از قالب محلی خارج شده و جهانی می‌‌‌شوید. وب سایت شما در واقع شعبه‌‌‌ای از شرکت شماست که در 365 روز سال و در تمام 24 ساعت فعال و پاسخ‌‌‌گوی مخاطبان شماست.

تبلیغ و فروش محصولات و خدمات

شما می‌‌‌توانید در وب سایت شرکتی خود شرح مفصلی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط شرکت ارائه دهید. توضیح دهید که چرا محصولات یا خدمات شما نسبت به رقبا برتری دارد و نیز نشان دهید که چگونه محصولات شما می‌‌‌تواند در زندگی شخصی یا حرفه‌‌‌ای مخاطبان تاثیرگذار باشد.

ترویج اطلاعات و آدرس شما

ممکن است برخی از مشتریان محلی شما جا به جا شده و از نزدیک شما بروند. اما همین مشتریان می‌‌‌توانند از طریق تلفن با شما در ارتباط بوده و سفارش کار بدهند. بنابراین آدرس و تلفن خود را در وب سایت قرار دهید تا افراد بتوانند به راحتی مراجعه حضوری داشته و یا تلفنی با شرکت شما تماس بگیرند.

مناسب برای زمانی که تغییر مکان می‌‌‌دهید

اگر به هر دلیلی مجبور شوید از مکان فعلی خود جا‌‌‌به‌‌‌جا شوید وب سایت شرکتی کمک می‌کند مشتریان خود را از دست ندهید. مشتریان هنوز هم می‌‌‌توانند شما را به راحتی پیدا کنند زیرا ابزار اصلی بازاریابی یعنی وب سایت شرکت به راحتی تغییر یافته و بروز رسانی می‌‌‌شود. وب سایت انعطاف پذیر است و اگر اصول سئو و بهینه‌‌‌سازی موتورهای جستجو به درستی پیاده شود بازدید کنندگانی که در جستجوی شما هستند می‌توانند به راحتی شما را بیابند.

وب سایت شرکتی، ابزاری عالی برای جذب کارمندان جدید

شما می‌‌‌توانید فرصت‌‌‌های شغلی جدید را برای پست‌‌‌هایی که نیاز دارید در وب سایت خود اعلام کنید و از واجدین شرایط دعوت به همکاری کنید. متقاضیان نیز می‌‌‌توانند به صورت آنلاین شرایط شرکت شما را بررسی و درخواست خود را ارسال کنند تا در صورت پذیرش به استخدام شرکت شما در بیابند.

وب سایت شرکتی

ایجاد یک هویت اینترنتی

یکی از مزایای خرید وب سایت شرکتی ایجاد هویت اینترنتی برای شماست. در واقع آدرس دامنه‌‌‌ی شما (www.yourcompany.com) برای شما یک هویت تجاری قوی در دنیای آنلاین ایجاد می‌‌‌کند و مشتریان شما را به آن نام می‌‌‌شناسند.

تنظیم آدرس ایمیل

شما می‌توانید یک آدرس ایمیل شخصی برای شرکت، خود و کارکنان شرکت تنظیم کنید. اگر شما یک سیستم برای پذیرش ایمیل در سایت خود تنظیم کنید، می‌توانید به روز رسانی، اطلاعیه ها، فروش و ساعت های تعطیلی خود را به مشتریان ایمیل کنید.

وب سایت ، ابزاری برای ارتباط دو طرفه

با داشتن یک وب سایت شرکتی مشتریان می‌توانند به راحتی و به سرعت با شما تماس بگیرند و نظرات و پیشنهادات خود را درباره‌‌‌ی محصول یا خدماتی که از شرکت شما دریافت کرده‌‌‌اند بیان کنند. و البته شما نیز می‌‌‌توانید بازخورد مشتریان خود را بررسی کنید.

نظر سنجی های ارزان

شما می‌‌‌توانید با کمترین هزینه در وب سایت خود از مشتریان درباره‌‌‌ی شرکت و خدمات ارائه شده در آن نظر سنجی کنید و دیدگاه مشتریان را درباره‌‌‌ی خود بسنجید تا بتوانید هر چه بهتر خدمات شرکت را در راستای نیاز مشتریان ارتقا ببخشید.

اعتبار خود را بسازید

با استفاده از پست‌‌‌ها و وبلاگ‌‌‌های آموزشی دانش تخصصی شرکت را به کسانی که مایلند وارد کسب و کار شما شوند آموزش دهید. از این طریق هم برای خود اعتبار می‌سازید و هم در صحنه‌‌‌ی رقابت باقی می‌‌‌مانید. شک نکنید.

بهبود خدمات به مشتریان به واسطه‌‌‌ وب سایت شرکتی

با داشتن یک وب سایت شرکتی می‌‌‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از فرم‌‌‌های آنلاین و به صورت خودکار به درخواست مشتریان خود ترتیب اثر دهید. سرعت در پاسخگویی و اجابت خواسته‌‌‌ی ارباب رجوع بی شک باعث رضایت آنان و در نتیجه رونق کسب و کار شما می‌‌‌شود.

خرید سایت شرکتی ارزان


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید