مزایای خرید سایت ارزان چیست

خرید سایت ارزان قیمت یکی از گزینه‌های پیش روی مشاغلی است که به تازگی شروع به کار کرده و قصد دارند سهمی نیز در دنیای دیجیتال داشته باشند و از این طریق به رونق کسب و کار خود کمک کنند. همچنین این نوع سایت‌ها برای مشاغلی که فضای وبسایت چندان اهمیتی برای آنها ندارد و تمایز در مطالب خیلی تفاوت ایجاد نمی کند مناسب است. شغل‌هایی مثل آرایشگری، رستوران ، تعمیرگاهی ، لوله کشی و ... .

مزایای خرید سایت ارزان چیست

بی شک خرید سایت ارزان هم معایب و هم مزایای خاص خود را دارد. به عنوان مثال یکی از معایب سایت‌‌های ارزان قالب مشابه و یکسان بودن همه‌ی آنهاست و یا اینکه امکان تغییر در سایت‌‌های قالب بندی شده ، آماده و ارزان محدودیت دارد. یکی دیگر از معایب سایت‌‌های ارزان عمر محدود دامنه‌‌ی آنهاست و معمولا لینک آنها نسبت به سایت‌‌های اختصاصی زودتر غیرفعال می‌‌شود.

اما مزایای خرید سایت ارزان قیمت آنقدر زیاد هست که بتوان آن را به دیگران پیشنهاد داد. باز هم تاکید می‌‌کنیم  خرید سایت ارزان و قالب آماده به ویژه برای مشاغلی که نیاز چندانی به تمایز در صفحه‌‌ی وبسایت ندارند و یا هنوز اول راه هستند توصیه می‌‌شود. در ادامه برخی از مزایای خرید سایت ارزان یا همان سایت‌‌های قالب آماده را بیان می‌‌کنیم.

مزایای خرید سایت ارزان قیمت

لازم به توضیح است که منظور از سایت‌‌های ارزان سایت‌‌هایی هستند که دارای قالب‌‌های آماده بوده و با بر نامه-هایی نظیر وردپرس و یا سیستم‌‌های مدیریت محتوا طراحی می‌‌شوند. از آنجا که این سایت‌‌ها گرافیک و قالب اصلی آماده است نیاز به نیروهای چندانی ندارد و از این رو به نسبت یک سایت اختصاصی ارزان‌‌تر است به همین علت به آن سایت ارزان می‌‌گویند.

برخی از مزایای خرید سایت ارزان عبارتند از :

طراحی سایت البرز

صرفه‌‌ی اقتصادی

خرید سایت اختصاصی نیاز به نیروهای متخصصی زیادی دارد و از این رو خرید آن هزینه‌‌های زیادی به شما تحمیل می کند. اگر قصد ندارید برای ورود به دنیای نت ورک مارکتینیگ هزینه‌‌ی زیادی پرداخت کنید و یا اصولا امکان پرداخت هزینه‌‌ی زیاد را ندارید خرید سایت ارزان گزینه‌‌ای مناسب پیش روی شماست. زیرا این سایت‌‌ها می‌‌توانند تا حد زیادی خواسته‌‌ی شما را از ورود به دنیای بازاریابی اینترنتی برآورده سازند و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه هستند و هزینه‌‌های زیادی روی دست شما باقی نمی‌‌گذارند.

خرید سایت با وردپرس

راه اندازی سریع

یکی دیگر از مزایای خرید سایت ارزان یا همان سایتهای قالب آماده راه اندازی سریع آنهاست. از آنجا که این سایت‌‌ها دارای استخوان بندی آماده هستند و بسیاری از آپشن‌‌ها از قبل بر روی قالب پیاده سازی شده است بنابراین طراحی آن زمان چندانی نمی‌‌برد. این قسمت برای افرادی مناسب است که فرصت چندانی پیش رو ندارند و می‌‌خواهند هر چه سریعتر وارد دنیای اینترنت شده و محصولات خود را معرفی و به فروش برسانند. زیرا خدمات و محصولات بسیاری وجود دارند که تنها در مقاطع زمانی به خصوصی مشتری دارند و ممکن است بعد از گذشت زمان دیگری کسی خواستار آنها نباشد.

راه اندازی سریع

معرفی کسب و کار

اگر هدف شما از داشتن وبسایت تنها معرفی کسب و کارتان و نشان دادن راه‌‌های ارتباطی بین شما و مشتریان است و انتظار دیگری همچون ایجاد فضای معامله و یا خرید و فروش اینترنتی ندارید پس بهتر است که سایت اختصاصی را کنار گذاشته و به فکر طراحی یا خرید سایت ارزان باشید. زیرا سایت‌‌های ارزان می توانند حتی بیشتر از نیاز شما را نیز برآورده کنند.

به عنوان مثال فرض کنید شما یک تعمیرکار لوازم خانگی هستید قطعا شما از طریق اینترنت نمی‌‌توانید وسایل خراب را تعمیر کرده و نیاز به مراجعه حضوری می‌‌باشد. اما شما با داشتن یک وبسایت قالب آماده و ارزان می‌‌توانید خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کرده و با بیان تخصص و تبحر خود راه‌‌هایی دسترسی مشتریان به شما را بیان کنید. می‌‌بینید که برای چنین شغلی نیاز به وبسایت اختصاصی نیست.

خرید سایت وردپرس

مناسب برای کارهای موقت

برخی از مشاغل دوره‌‌ای هستند و تنها در یک مدت زمان محدود فعالیت دارند و یا اینکه ممکن است شخصی قصد داشته باشد کاری را به صورت موقت و امتحانی انجام بدهد و اگر موفقیت آمیز بود آن را ادامه بدهد و در غیر اینصورت کسب و کار را کنسل کند. به نظر شما در چنین حالتی خرید سایت اختصاصی و پرداخت هزینه-ی گزاف کار عاقلانه‌‌ای است ؟ قطعا چنین نیست. برای مشاغل موقت و دوره‌‌ای بهترین راه حل خرید سایت ارزان قیمت است. زیرا دوره‌‌ی کاری ممکن است خیلی زود به اتمام برسد و یا اینکه شغل موقت در زمان کوتاهی زیان ده باشد و خیلی زود تصمیم به تعطیلی آن گرفته شود. بنابراین نباید سرمایه‌‌ی خود را برای سفارش یک سایت تخصصی از دست بدهید و هزینه‌‌ی اضافی دیگری به خود تحمیل کنید. بهتر است با خرید سایت ارزان اهداف کوتاه مدت خود را به پیش ببرید.

سایت ارزان کارهای موقت

تنوع در قالب بندی سایت

قابل توجه صاحبان مشاغلی که قصد خرید سایت ارزان قیمت دارند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شما در انتخاب فضای سایت گزینه‌‌های متنوعی پیش رو دارید. درست است که در ابتدای مقاله عنوان شد که سایت‌‌های ارزان دارای قالب‌‌های آماده و از پیش تعیین شده هستند اما این بدان معنا نیست که تنها یک قالب برای شما وجود دارد. برعکس اکثر برنامه‌‌های سایت ساز مانند وردپرس و ... دارای قالب‌‌های آماده‌‌ی زیادی هستند و شما می‌‌توانید بر اساس سلیقه و نیاز شغلی خود یک قالب را انتخاب کنید.

به عنوان مثال در برخی از قالب‌‌ها آپشن‌‌های مربوط به مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد در حالی که شما نیازی به آنها ندارید پس قالبی را انتخاب می‌‌کنید که این آپشن را نداشته باشد. و یا اینکه می توانید قالبی را انتخاب کنید که گرافیک و رنگ و فضای آن را بیشترمی‌‌پسندید. در کل بر خلاف تصور برخی از افراد که فکر می‌‌کنند در خرید سایت ارزان هیچ گونه انتخابی وجود ندارد برعکس قالب‌‌های متنوعی برای انتخاب شما روی میز آماده است.!

سایت ارزان

استفاده و نصب آسان

یکی از مزایای خرید سایت ارزان استفاده آسان و نصب راحت آن در هاست است. خرید سایت‌‌های قالب آماده نیاز به تخصص چندان پیچیده‌‌ای ندارد. همچنین استفاده از این سایت‌‌ها و بارگذاری مطالب در آنها نیز کار راحتی است و چندان شما را به دردسر نمی‌‌اندازد. در واقع با خرید یک سایت ارزان هم از مزایای داشتن یک وبسایت بهره مند شده و می‌‌توانید به کسب و کار خود رونق بخشیده و آن را هر چه بیشتر به مخاطبان اینترنت معرفی کنید. هم دامنه-ی مشتریان خود را افزایش داده و محدودیت مکانی را از بین ببرید و هم اینکه هزینه‌‌ی زیادی پرداخت نکرده و برای بارگذاری محتوا در سایت کار سخت و پیچیده‌‌ای نیز پیش رو ندارید و شاید خیلی نیاز به پشتیبانی طراحان سایت نداشته باشید. البته بد نیست بدانید که بروز رسانی در سایت‌‌های قالب آماده کمی مشکل و حتی در مواردی غیر ممکن است و معمولا باید سایت حذف شده و مجددا از نو طراحی شود.

طراحی سایت البرز

نتیجه گیری

از مجموع مطالب ذکر شده می‌‌توان نتیجه گرفت که خرید سایت ارزان در کنار معایبی که دارد دارای مزایای بسیاری نیز می‌‌باشد. یک سایت ارزان و قالب آماده می تواند باعث صرفه جویی اقتصادی شود که این موضوع به ویژه برای مشاغل کوچک، نوپا و موقت می‌‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. معمولا بعد از خرید سایت ارزان نیاز چندانی به پشتیبانی طراحان نیست و خود شما نیز می توانید از عهده‌‌ی اداره کردن ، تغییر و یا افزودن محتواها بربیایید.

مزایای خرید سایت ارزان


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید