نصب ویندوز در کرج

نصب ویندوز در کرج و استفاده از تجارب کارشناسان شرکت خدمات کامپیوتری و خدمات شبکه و نصب ویندوز در کرج مزایای فراوانی برای مشتریان دارد این شرکت خدماتی با محوریت مشتری مداری بنا شده است و به همین سبب سعی می کند مشکلات مشتریان را بررسی نموده و بهترین خدمات را ارائه نماید.

نصب ویندوز در کرج

کارشناسان شرکت خدمات نصب ویندوز در کرج در اولین فرصت پس از تماس شما در محل حاضر شده و خدمات مورد نظر شما را  ارائه خواهند کرد امنیت اطلاعات برای هر کاربر یکی از مسائل مهم و اساسی می‌باشد با خدمات و سرویس در محل دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود نخواهید بود ضمناً کارشناسان خدمات کامپیوتر نصب ویندوز در کرج از ساعت 9 صبح لغایت 9 شب پاسخگوی نیازها و رفع مشکلات احتمالی کاربران بصورت تلفنی بوده و به سوالات کاربران پاسخ می‌دهند.

در زیر فهرست نصب ویندوز در کرج بصورت فهرست وار بیان شده است .

 • مشاوره قبل از نصب ویندوز بصورت رایگان
 • نصب ویندوز XP ، 7 ، 8 ، 10
 • نصب ویروس کش و انجام عملیات ویروس کشی و بروز رسانی آنتی ویروس
 • نصب انواع نرم افزارهای عمومی و شخصی
 • نصب و راه اندازی مودم و اینترنت پرسرعت
 • رفع عیوب سخت افزاری و نرم افزار
 • انجام مشاوره لازم در زمینه خرید و فروش کامپیوتر و لپ تاپ

نصب ویندوز در کرج

خدمات نصب ویندوز در کرج

 1. خدمات سفارش شده کاربران در زمان‌های دلخواه کاربر انجام می‌شود.
 2. نصب ویندوز در کرج در ساعات کاری و در روزهای تعطیل نیز آماده سرویس دهی و ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.
 3. شفافیت در ارائه خدمات و اخذ هزینه مقرون به صرفه برای کاربران و مشتریان قبل از انجام سفارش ارائه می‌شود ، کاربران می‌توانند لیست تعرفه‌ها و هزینه‌ها را مطالعه نمایند و پس از آن خدمت مورد نظر را سفارش دهند. ضمناً کارشناسان و متخصصان شرکت نصب ویندوز در کرج قبل از اعزام به محل اعلام شده توسط مشتری حدود قیمت و هزینه را به سفارش دهنده اعلام می‌کنند.
 4. انجام خدمات کامپیوتری و نصب ویندوز در محل براساس پیشنهاد کاربر هم بصورت حضوری و هم بصورت غیرحضوری انجام می‌شود در صورت ارائه خدمات بصورت حضوری توسط کارشناسان ، شما دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاهتان ندارید.
 5. انجام خدمات کامپیوتری با انجام سرویس کامل کامپیوتر در کرج توسط کارشناسان متخصص در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری انجام می‌شود و نتیجه استفاده از این خدمات عبارتست از افزایش عمر دستگاه و صرفه جویی در پرداخت هزینه‌ها توسط کاربر می‌باشد بعلاوه شرکت نصب ویندوز در کرج در حین انجام سرویس کامل کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم را برطرف کرده و باعث افزایش سرعت کامپیوتر و یا لپ تاپ می‌شوند.
 6. انجام گارانتی و پشتیبانی از خدمات انجام یافته شرکت نصب ویندوز در کرج: هم قطعات و هم خدمات انجام شده توسط شرکت بمدت یک سال گارانتی می‌شوند.
 7. شرکت نصب ویندوز درکرج پشتیبانی‌های لازم را از طریق اعزام سرویس کار انجام می‌دهند.
 8. انجام سرویس و تعمیر تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ و نصب ویندوز در کرج با استفاده از تجارت ارزنده مهندسان فناوری اطلاعات انجام می‌شود  و شما دیگر نگران عدم تخصص سرویس کار نخواهید بود .
 9. انجام سرویس و تعمیر تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ در کرج  با انجام نصب ویندوز در محل و نصب برخی از نرم افزارها مانند تری دی مکس ، فتوشاپ و ... توسط کارشناسان خبره در این حوزه انجام می‌شود.
 10. نصب آنتی ویروس و نصب درایور 7 یا 8 پس از اتمام نصب ویندوز عملیات نصب ویروز رسانی برنامه‌های کاربردی انجام می‌شود.
 11. نصب و راه اندازی لپ تاپ و کامپیوترکار بسیار دشواری نیست اما اگر شما اطلاعات کافی در مورد نصب و راه اندازی ندارید بهتر است با واحد پشتیبانی نرم افزار تماس حاصل نمائید.

خدمات نصب ویندوز در کرج

در چه مواردی با واحد پشتیبانی نصب ویندوز در کرج تماس حاصل کنیم؟

اگر ویندوز نصب شده نسخه قدیمی باشد و نیاز داشته باشید از امکانات جدید و به روز شده ویندوز استفاده نمایید بهتر است با واحد پشتیبانی نصب ویندوز در کرج تماس حاصل نمائید و از طریق راهنمایی‌های مستقیم و غیرمستقیم آنها نسبت به نصب ویندوز اقدام نمائید.

اگر احساس کردید سرعت سیستم عامل ویندوزتان مثل سابق نیست در این صورت نیز با واحد پشتیبانی شرکت نصب ویندوز در کرج تماس حاصل فرمائید و موضوع را مطرح نمائید تا از راهنمایی‌های آنها در جهت افزایش سرعت یا تعویض ویندوز مناسب استفاده نمائید.

اگر سیستم عامل ویندوزتان ویروسی شده باشد و بعضی از قسمت‌های ویندوز کار نکند لازم است با واحد پشتیبانی نصب ویندوز در کرج تماس حاصل نموده و از تخصص آنها در جهت حذف ویروس و نصب ویروس کش جدید و یا نصب یک ویندوز جدید با امکانات جدید استفاده نمائید .

پشتیبانی نصب ویندوز در کرج

نصب ویندوز بدون استفاده از خدمات شرکت کامپیوتری ممکن است چه عواقبی داشته باشد

اگه شما بدون داشتن دانش فنی و تخصصی نسبت به نصب ویندوز اقدام نمائید ممکن است نتوانید ویندوز را به خوبی نصب نموده و عملیات فعال سازی را انجام دهید پس از مدتی سیستم عامل ویندوز شما از کار افتاده و مشکلات فراوانی را برای شما باعثخواهد شد در این صورت می‌توانید با واحد پشتیبانی شرکت نصب ویندوز در کرج تماس حاصل نمائید  اگر تخصص کافی در نصب درایورهای مورد نیاز را نداشته باشید نمی‌توانید از سیستم سخت افزاری کامپیوتر و لپ تاپتان استفاده نمائید.

در این صورت نیز می‌توانید با واحد پشتیبانی شرکت نصب ویندوز در کرج تماس حاصل نمائید عدم اطلاع از نصب و بروز رسانی ویروس کش هم ممکن است دردسرهای بعدی را برایتان فراهم آورد از جمله حمله ویروس‌های جدید و از کارافتاد سیستم تازه نصب شده و کم شدن سرعت کامپیوتر می‌شود.

مزایای نصب ویندوز در کرج

در صفحه تماس با ما
با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید