تولید محتوا - دغدغه ی جدید مدیران سایت

تولید محتوا چالشی می باشد که از زمان به وجود آمدن صنعت چاپ در جهان به وجود آمده است. منظور از تولید محتوا، نوشتن متن و محتوایی مناسب و مفید برای نشر می باشد. با پیشرفت تکنولوژی تولید محتوا نیز پیشرفت کرد و از نوشتن محتوای مناسب برای کتاب ها و مجلات به تولید محتوا برای وب سایت ها رسید.

تولید محتوا - دغدغه ی جدید مدیران سایت

تولید محتوای دیجیتال چیست؟

تولید محتوا چالشی می باشد که از زمان به وجود آمدن صنعت چاپ در جهان به وجود آمده است. منظور از تولید محتوا، نوشتن متن و محتوایی مناسب و مفید برای نشر می باشد. با پیشرفت تکنولوژی تولید محتوا نیز پیشرفت کرد و از نوشتن محتوای مناسب برای کتاب‌ها و مجلات به تولید محتوا برای وب‌سایت‌ها رسید. هنگامی که شما یک سوال را در نوار جستجو وارد کنید، لینک هایی که در نتایج جستجوی شما ظاهر می شوند، محتوا هستند. ممکن است شما متوجه نشده باشید اما شما به صورت روزانه از محتواهای زیادی استفاده می کنید. از دیدگاه صاحب کسب و کار، محتوا به شما کمک می کند بازدید کنندگان جدیدی را به سایت خود بیاورید.

برای تولید محتوا چه برای کتاب و یا مجله و چه برای وب‌سایت ها، مراحلی طی می شود. اولین مرحله یافتن موضوعی مناسب برای نشر می باشد؛ مرحله‌ی اصلی تولید بدنه‌ی محتوا می باشد که محتوا می تواند علاوه بر متن به صورت عکس، فیلم، عکس نوشته و یا هر صورتی دیگر از اطلاعات باشد. مدیران وب‌سایت‌ها می توانند با استخدام افراد حرفه‌ای در زمینه‌ی تولید محتوا، علاوه بر تولید محتوا به زبان فارسی، تولید محتوا به انگلیسی و یا تولید محتوا در اینستاگرام را نیز درخواست دهند.

تولید محتوا

تولید محتوا برای وب‌سایت باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

امروزه برای بالا بردن اعتبار سطح وب‌سایت‌ها در بهینه سازی موتور جستجو ، از تولید محتوا کمک گرفته می شود. مدیران وب‌سایت‌ها می توانند با تولید محتوا متناسب با کاربرد و هدف سایت بازدیدکنندگان زیادی را برای وب‌سایت خود جذب کنند. برای بهتر شدن رتبه سایت می بایست هنگام نوشتن محتوا، اصول سئو را رعایت کرد. این اصول شامل به کاربردن کلمه کلیدی در عنوان، استفاده از کلمه کلیدی به تعداد مشخص نسبت به کل محتوا، استفاده از کلمه های مرتبط با کلمه‌ی کلیدی و...  می باشد.

در نوشتن محتوا به هیچ عنوان نباید از متن های تکراری استفاده کرد. شما به هیچ عنوان نباید نوشته های سایت های دیگر را در سایت خود کپی کنید زیرا موتور جستجو این را یک ویژگی منفی برای وب‌سایت شما محاسبه می کند و باعث می شود اعتبار سایتتان را بسیار پایین بیاورد. شما می توانید اطلاعات نوشته شده در سایت های دیگر را بازنویسی کنید و در سایت خود قرار دهید.

تولید محتوا اینترنتی باید به گونه‌ای انجام شود که خواننده برای خواندن هر خط از متن تشویق شود. استفاده از علائم نگارشی علاوه بر خوانا تر کردن محتوا می تواند متن نوشته شده را برای خواننده جذاب تر کند و باعث شود خواننده برای خواندن هر جمله از متن انگیزه‌ای پیدا کند.

قرار دادن عکس می تواند جذابیت محتوا را چند برابر کند. تحقیقات نشان داده است اگر که به وسیله‌ی عکس موضوعی را نشان دهید می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. شما می توانید برای بالا بردن تاثیرات عکس، نوشته‌ای را نیز قرار دهید؛ این نوشته می تواند نوشته‌ای تبلیغاتی باشد و یا نوشته‌ای برای توضیح هدف سایت. یک عکس نوشته می تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار خواننده و بازدیدکننده از سایت قرار دهد.

خصوصیات تولید محتوا

سبک نوشته موضوع بسیار مهمی در تولید محتوا می باشد. تولید کننده محتوا می بایست آشنایی کافی با هدف وب‌سایت داشته باشد تا بتواند دامنه‌ی سنی خوانندگان را حدس بزند و محتوایی متناسب با هدف سایت و خوانندگان سایت بسازد؛ سبک نوشته می تواند تبلیغاتی، آموزشی، خبری، مقاله و... باشد.

محتوا باید شامل اطلاعاتی غنی باشد. از آنجایی که سایت با قرار دادن اطلاعات مفید می تواند بازدیدکنندگان زیادی را برای خود پیدا کند پس می توان با قرار دادن اطلاعاتی کاربردی، تعداد بازدیدکنندگان سایت و اعضای سایت را بیشتر کرد که این موضوع باعث بهتر شدن رتبه‌ی سئو می شود.

هزینه تولید محتوا چه مقدار می باشد؟

وب‌سایت‌های بزرگ معمولا افرادی را به عنوان تولید کننده محتوا برای مدیریت کردن محتوا های وبسایتشان استخدام می کنند که می بایست همانند بقیه نیرو‌ها حقوق دریافت کند، اما اگر وب‌سایت شما به تازگی راه اندازی شده است و شما به طور تخصصی وب‌سایت خود را فعال نکردهاید می توانید از شرکت تولید محتوا کمک بگیرید. شرکت تولید محتوا با کمک از افراد باتجربه و حرفه‌ای در زمینه‌ی تولید محتوا می تواند هر تعداد خدمات تولید محتوا را که درخواست دهید، با کمترین هزینه به شما ارائه دهد.

هزینه تولید محتوا

طراحی سایت البرز نیز یکی از شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید محتوا می باشد که می تواند با مقرون به صرفه ترین هزینه ها، محتوا هایی متناسب با کسب و کار اینترنتی شما ارائه دهد؛ شما می توانید با سفارش تولید محتوا به نیروهای با تجربه‌ی شرکت ما در کمترین زمان محتوای سئوی خود را دریافت کنید و در وب‌سایت خود بارگذاری کنید.


با ما تماس بگیرید
با شماره یادشده در تلگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید